4e afd 26 augustus 1976 94 meldingsqebied betreft, zodat het buiten het kader van het ont- werp-bestemmingsplan valt. ad j. Het plan voorziet in een zo groot mogelijke bescherming van de omgeving van het monument. ad k. Zie voor het bezwaar ten aanzien van de bouwplnatsen 5, 6 en 7 op "Dennenheuvelhet gestelde bij het bezwaarschrift van de plv.hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting. Voor wat betreft de nrs. 2 en 4 kan worden gesteld dat deze gelegen zijn in het bestaande parkachtige gedeelte van het landgoed, waardoor de strandwal en zijn directe omgeving niet aangetast worden. Bovendien zijn de bedoelde bouwpîaatsen op geen enke- le wijze storend. De bouwplaatsen in het westelijke deel zijn bij genoemd bezwaarschrift aan de orde gekomen. ad 1. De Glipperdreef ligt niet in het plangebied. ad m. Bedoeld moerasgebied is niet in het plangebied opgenomen. ad n Het onderhoud van de theekoepel en van het landgoed "Ipenrode' en o. is niet in een bestemmingsplan te regelen. ad p. In het bestemmingsplan wordt nergens een bouwhoogte van 14.00 I m genoemd. II De hier bedoelde punten hebben geen betrekking op het ontwerp- bestemmingsplan. ad q. Bij de situering van de bebouwing op "De Hartekamp" is rekening gehouden met de door reclamant genoemde as van de oorspronke- lijke bebouwing. dat op grond van het vorenstaande de bezwaren ongegrond moeten worden verklaard, behalve voor wat betreft: - het opnemen van een bepaling die waarborgt dat de geluidsbelasting welke de tcn westen van de spoorlijn Haarlem-Leiden aan te leggen verkeersweg zal opleveren voor nabij gelegen woningen, geen onaan- vaardbare waarde zal bereiken; - het aangeven van het gedeelte van "Leiduin" waar kassen mogen worden gebouwd; - een verhoging van de toelaatbare hoogte van de verzorgingsflat voor bejaarden "Kennemeroord" van 9 tot 12 mater; - het aangeven op de kaart van andere bouwplaatsen op het weste- lijke deel van "Dennenheuvel - het op de kaart aangeven van het tracé van een gastransport- leiding; - 35 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 39