4e afd 26 augustus 1976 q4 dat liet voorts gewenst is gebieken de voorschriften te wijzigen, c.q. aan te vuiien voor wat betreft: - artikel 4, lid 2: in de 7e regel dient achter "nadere aanwljzinq" te worden toegevoegd"(m)" - artikel 4, lid 5, sub c: een uitzondering dient te worden gemaakt voor tijdeiijke iichtmasten op het voor natuurijsbaan bestemde terrein; - artikel 4, 1id 5, sub d: toegevoend dient te worden een verbod tot scheuren van grasland; gelet op zijn besluit van 26 mei 1976, nr.72, waarbij de beslissing omtrent de vaststelling van het plan voor ten noogste drie maanden is verdaagd; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT a. t.A.M. Huizing en T. de Wit, voornoemd, in hun bezwaarschriften tegen het ontwerp-bestemmingsplan niet- ontvankelijk te verkla- ren; b. het door de N.V. Nederlandse Gasunie District West ingediende bezwaarschrift gegrond te verklaren; c. aiie overige ingediende bezwaarschriften ongegrond te verkla- ren behalve voor wat betreft de hierna vermelde wijzigingen; d. in het ontwerp-bestemmingsplan de volgende wijzigingen aan te brengen: A. voor wat betreft de kaart: - het tracé van de door de N.V. Nederlandse Gasunie District West bedoelde gastransportleiding aangegeven wordt; - op het westelijke deel van de buitenplaats Dennenheuvel zullen siechts twee bouwplaatsen worden aangegeven; - aangegeven zal worden op welk gedeelte van "Leiduin de bouw van kassen toelaatbaar is; B. voor wat betreft de voorschriften: - in artikel 4, lid 2, zal in de 7e regel na "nadere aanwijzing" worden toegevoegd "(m)"; - in artikel 4,lid 4, zal onder "k" "7" worden gewijzigd in "6" en "900" in "600";

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 40