4e afd. 26 augustus 1976 VOORSCHRIFTENDEEL UITMAKENDE VAN HET BESTEMMlNfiSPLAN "NATUURGEBIEDEN" HOOFDSTUK I - ALGEMENE BEPALINGEN Artikel 1 Beqripsbepalingen. In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1het bestemminqsplan of plan het bestemmingsplan - vervat in de sub 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestemmingen van in de qemeente Heem- stede geleqen gronden - water daaronder begrepen - behorende bij de onder de navolgende namen bekende buitenplaatsen: Berkenrode, Boeken- rode, KennemeroordHet Overbos, Kennemerduin, Ipenrode, Leiduin, Huize Manpad, De Hartekamp, GroenendaalMeer en Berq, Meerzicht, Bosbeek, MariënheuvelDennenheuvelEikenrode, Hertenduin.Gliphoeve, Hagenduin, Linnaeushof en Huis te Bennebroek, alsmede van gronden - water daaronder begrepen - langs de spoorbaan Leiden-Haarlem en langs het Spaarne; 2. de kaart de tot het plan behorende en als zodaniq gewaarmerkte tekening no. 3736 met bijbehorende verklarinq, waarop de in lid 1 bedoelde be- stemmingen zijn aangegeven; 3. het plangebied het geheel der gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van hef pian wordt omsloten; 4. bsstaande bouwwerken de op de dag van tervisielegginq van het ontwerp van het plan be- staaiide bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een bouwvergunning die reeds vöör die dag was aan- gevraagd; 5. natuurwetenschappelijke waarden geologische, bodemkundige en biologische waarden; 6. landschappelijke waarden geomorfoiogische en landschappelijk-esthetische waarden, 7. cultuur-histori sche waarden archeologische waarden; 8. agrarisch bedrijf een onderneming waarin met een economisch oogmerk gewassen worden ge- teeld en/'of dieren worden gehouden al dan niet samengaand met het win- nen van producten welke van die gev/assen of dieren afkomstig zijn, na- der te onderscheiden in: a. het akkerbouwbeorijf b. het veehouderijbcdrijf c. het tuinbouwbedrijf op open grond dan wel onder plat of staandgias (zoals fruitteelt-, het groenteteelt- en het bloemoollenteeltbedrijt) - 38 -

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 42