95b besluit van de raad vastgestelde afschrijvingstabelDeze tabel wordt telkens voor een periode van vijf jaar vastgesteld en be- hoeft de goedkeuring van gedeputeerde staten._ 2. De gelden welke door afschrijving op deze bezittingen bescrnk- baar komen# worden aangev/end tot aflossing op het door de ge- meente verstrekte kapitaal. Daarenboven worden afgelost een be-i, drag gelijk aan de boekwaarde van vervreemde vaste bezittingen en de op andere wijze vrijgekomen kapitaalmiddelen. Par.2 - Van de functionarissen Artikel 7 1. Onder toezicht van burgemeester en wethouders is een directeur belast met de leiding van het bedrijf. 2. Onverminderd het bepaalde in het eerste lid is een admimstra- teur belast met en zelfstandig verantwoordelijk voor de admini- stratie en de verslaggeving aan burgemeester en wethouders. 3. Onder toezicht van de administrateur is een kassier belast met en verantwoordelijk voor het geldelijk beheer 4. Onder toezicht van de administrateur is een magazijnmeester be- last met en verantwoordelijk voor de bewaring van de magazijn- voorraden. 5. Onder toezicht van de directeur zijn de door hem daartoe aange- wezen chefs belast met en verantwoordelijk voor de bewanng van het rollend materieel, gereedschappen, en dergelijke, elk voor- zover het de middelen van zijn afdeling betreft. 6. Bij ongesteldheidschorsing of ontstentenis worden de in dit ar- tikellid 1 t/m 4, genoemde functionarissen vervanaen, voorzover daarin nict door de raad is voorzien, op de door burgemeester en wethouders te bepalen wijze. Artikel 8 De vervulling van de in het vorige artikel genoemde functies door éën persoon is onderling onverenigbaar Artikel 9 De bevoegdheden en verplichtingen van de directeur, de administra- teur en de kassier worden, voorzover deze niet in het ambtenarenre- glement of in deze verordening zijn omschreven, gereqeld in door bur- gemeester en wethouders vast te stellen en aan gedeputeerde staten mede te delen instructies. Par.3 - Van de interne orqanisatie Artikei 10 1. De directeur draagt er zorg voor dat aan de organisatie van het bedrijf een zodanige functiescheiding en werkverdeling ten grond- slag ligt dat een goede interne controle kan worden verkregen en dat de werkzaamheden zo doelmatig mogelijk kunnen worden verricht. 2. De directeur geeft de organisatie van het bedrijf weer in een prin- cipeschema dat aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring wordt overqelegd. Wijzigingen daarin geschieden eveneens na goedkeuring van burgemeester en wethouders. - 5 - 2e afd. 26 augustus 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 69