4e afd. 26 augustus 1976 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "NATUURGEBIEDEN" 94 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 6 februari 1976 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Natuurqebieden" dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften tegen het ontwerp zijn inqekomen van: 1 - W. Wijting, Maaslaan 18, alhier; 2 - dr. A.A. Thiadens, Dahlialaan 40, Aerdenhout, en vele anderen; 3 - H.H.A. de Wit, Vondelkade 6, alhier, en vele anderen; 4 - T.A.M. Huizing, Grote Houtstraat 42, Haarlem; 5 - T. de Wit, Zandvoortselaan 150, alhier; 6 - dr. P. Bakker, Schollevaarlaan 9, alhier; 7 - G.J. Schuitemaker, IJssellaan 7, alhier; 8 - C. Uiterwijk, Schollevaarlaan 1, alhier; 9 - vertegenwoordigers van de Christelijke Jeugdbond van Natuurvrienden, afrieling Haarlem, te Haarlem; 10 - de voorzitter/natuurbeschermingssecretaris van de afdelinq Haarlem van de Nederlandse Jeugdbond vpor Natuurstudie, te Haarlem; 11 - de plaatsvervangend hoofdingenieur-directeur voor de Landinrich- ting te Haarlem; 12 - de consulent bij het Staatsbosbeheer'voor het natuurbehoud, te Haarlem; 13 - de directeur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf van Noord- Holland, te Bloemendaal; 14 - de wnd. hoofddirecteur van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg, te Zeist; 15 - het bestuur van de Stichting Natuur en Milieu, te 's-Graveland; 16 - de Natuurbeschermingscommissie Zuid-Kennemerlandte Haarlem; 17 - de Vogelwerkgroep "Haarlem", te Aerdenhout; 18 - Contact Milieubescherming Noord-Holland, te Bergen; 19 - de kerngroep Zuid-Kennemerland van de Vereniging Milieu-Defensie, alhier;

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 7