94 20 - B.A.W. ter Linden, alhier; 21 - het Comitê "Heemstede Waakzaam", alhier; ^2 - G.W. van Driel, alhier, en drie anderen; 23 - B.F.M. Grapperhaus, alhier; 24 - mr. F.H.F. Oldewelt en mevrouw V.D. Oldewelt-van Leeuwen, alhier; 25 - het bestuur van de "Stichting Kennemerduin"te Haarlem; 26 - het bestuur van de "Stichting Kennemeroord", alhier; 27 - het bestuur van de Stichting Katholiek Bejaardentehuis "Het Overbos", alhier; 28 - de Bouwcombinatie Ipenrode, alhier; 29 - J.N. Kramer en mevrouw A.B. Kramer-Nieuwerfalhier; 30 - de N.V. Nederlandse Gasunie District West, te Rijswijk; 31 - T.J. Jongh Visscher, alhier; dat T.A.M. Huizing enT.de Wit hun bezwaarschriften niet- zoals voor- geschreven - tot de gemeenteraad, maar tot burgemeester en wethouders hebben gericht; dat zij derhalve in hun bezwaren niet-ontvankelijk dienen te worden verklaard, doch dat hun bezwaren niettemin ambtshaive in de overwe- gingen kunnen worden betrokken; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samenge- vat, terwijl de bezwaren kunnen worden beantwoord zoals achter de verkorte inhoud is vermeld; 1. W. Wijting, Maaslaan 18, Heemstede. De in het ontwerp-plan opgenomer, aanleg van een weg ten westen van de spoorlijn Haarlem-Leiden zal ,'iet fraaie natuurqebied aldaar on- hersteibaar aantasten. Na de aanleg van de weg zal enige geluids- mnder optreden voor de oostelijk gelegen woonwijken. Die geluids- hinder zal ten opzichte van het thans op de Leidsevaartweg aan- wezige lawaai toenemen door een hogere verkeersfrequentie. Door een reconstructie van de thans bestaande weg zal het tamelijk hoge verkeersaanbod tijdens de spitsuren beter kunnen worden verwerkt, zodat de omgeving zo miri moge'lijk behoeft te worden aangetast. Wat bedoelde weg, de SW 19, betreft, is het ontwerp-bestemminqs- P aangepast aan het streekplan voor Zuid-Kennemerland, her- - 4 - 4e afd. 26 augustus 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 8