4e afd. 26 augustus 1976 SUBSIDIERING PEUTERSPEELZAAL 'T OUDE POSTHUIS, Heemstede, 10 augustus 1976. Aan de Raad, De plaatselijke stichting voor jeugd- en jongerenwerk 't Oude Posthuis" houdt zich sinds enkele jaren ook bezig met het peuter- speelgroepwerk; zij exploiteert gedurende vier ochtenden per wee een peuterspeelzaalDe hieraan verbonden kosten zijn tot e en ut eigen middelen gefinancierd, aangezien deze aktiviteiten nnet onder de werking van de betreffende rijkssubsidieregeling vallen. Met name door de stijging van de salariskosten van de leidsters is de finan- ciering een probleem geworden; verzocht wordt in de kosten van de peuterspeelzaal een subsidie toe te kennen. De Stichting Peuter- speelgroep Heemstede ontvangt een gemeentelijk subsidie op basis von 25« van de personeelskosten en 75« van de huur, zulks tot een maxi- mum van het nadelig exploitatiesaldo. Uitgaande ,,n deze b.sie en ,.n de do.n 't Oude PMthuis „er,el,,de beqrotingscijfers z.u het subsidie v.on 1976 ,.6.6»,- bedregen; op grond van de Interin-rijksbijdraqereqeling vrijwilligerswerr kar de gemeente in dit subsidie een bijdraqe v.n wudnr.al f.2.500,- ver- krijgen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor aan de Stichting 't Oude Posthuis een subsidie op bovengenoemde basis toe te kennen, zulks onder dezelfde voorwaarden als verbonden aan de sub- sidieverlening aan de Stichting Peuterspeelgroep Heemstede. Burqemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, 0e burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 99