28 oktober 1976 121 Artikel 21. (Kosten toonfrequentinstallatie) Voor het beschikbaar stellen van extra comniando's van de toonfrequent- installatie, als bedoeld in artikel 17 van deze overeenkomst, zal Heemstede aan Haarlem een bedrag van f 100,-- per jaar per conmando verschuldigd zijn. Artikel 22. (Kosten noodverbindingen) Voor elke noodverbinding wordt ten behoeve van meting e.d. een bedrag van f 100,-- per kalenderjaar in rekening gebracht. Artikei 23. (Wijziging prijsstelling) Op een voor 1 januari 1979, dan wel voor 1 januari 1985, ingediend verzoek van de meest gerede partij, zullen partijen onderling over- leg plegen over de vraag, of een herziening van de uit deze overeen- komst voortvloeiende prijsstelling als dan nodig is. Indien deze vraag door partijen bevestiqend wordt beantwoord en/of in- dien moet worden aangenomen, dat van êën van de partijen in redelijk- heid niet kan worden verlangd, dat de vigerende prijsstelling nog langer wordt aanvaard, kan alsdan een nieuwe prijsstelling worden vastgelegd, voor de rest van de looptijd van deze overeenkomst, zulks binnen het kader van en met handhaving van de beginselen var, deze overeenkomst. Artikel 24. (Overheidsheffingen) Aile in deze paragraaf bedoelde kosten voor Heemstede, zullen worden verhoogd met de eventueei daarop valiende belastingen en eventueel andere heffingen van overheidswege. Paragraaf 5. Fakturering. Artikel 25. (Maandrekeningen) Iedere maand v/ordt door Haariem aan Heemstede een voorionige rekening gezonden. Deze rekening omvat ëën tv/aaifde deel van de vergoecing, welke in het betreffende kalenderjaar naar schatting verschuldigd zal zijn voor de beiastingen, de vergoeding voor de in de voorafgaande maand geleverde kWh, verhoogd met 3%, alsmede één twaaifde cieei van de overige kosten. De te berekenen beiastingen v/orden in onderling overleg tussen partije geraamd, terwiji de geschatte kW- en kWh-prijzen, op basis van de be- schikbare gegevens van het Provinciaal Elektriciteitsbedrijf van Noord Holland, door de directie van het Gemeentelijk Energiebedrijf van Haar men worden bepaald. 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 31