121 aannemelijk maakt, dat zulks niet te wijten is aan grove schuld harer- zijds. Heemstede zal iedere verplichting tot schadevergoeding terzake van le- vering of niet-levering tegenover haar afnemers uitsluiten. Eventuele schade van Heemstede terzake van aanspraken van derden, van v/elke aard ook, kan niet op Haarlem worden verhaald. Artikel 31. (Toonfrequent-installatie) Elke verantwoordelijkheid var. Haarlem voor schade, ontstaan door sto- ringen of schakelfouten in de toonfrequent-instaHatie, wordt bij de- ze uitgesloten. Paragraaf 7. Artikel 32. (Duur) Deze overeenkomst wordt geacht te zijn ingegaan op 1 juli 1969 en ein- digt op 30 juni 1990. Zij wordt telkenjare met êën jaar verlengd, in- dien zij niet tenminste twee jaren voor het verstrijken van de initiele dan wel een verlenqde termijn, bij aangetekend schrijven door één der Dartijen is opgezegd. Met ingang van 1 juli 1569 vervalt de overeenkomst inzake de levermg van elektrische energie tussen Haarlem en Heemstede dd. 19/26 september 1966. Paraqraaf 8. Inlichtingen en samenwerking Artikel 33. (Inlichtingen) 1. Partijen verplichten zich omtrent alle maatregelen, die voor de uit- voering of de nakoming van deze overeenkomst van belang kunnen zijn, cnderling overleg te piegen en welvoorzover zulks mogelijk is, voordat de betreffende maatregel wordt genomen. 2. Partijen verplichten zich elkander alle inlichtingen en gegevens te verstrekken, die voor de uitvoering en/of de nakoming van deze ovei- eenkomst nodig zijn. Voorzover een en ander betrekking heert op het verstrekken van gegevens omtrent de kosten als bedoeld in paragraaf 4, zal door Haarlem een schriftelijke verklaring van de mst de con- trole van het Gemeentelijk Energiebedrijf van Haarlen beiaste accoun- tant worden overgelegd. 3. Indien een partij een gehele of gedeeltelijke belemmering of verhin- dering in de voortgeleiding, transformering, verdeling of levering van elektrische energie vervjacht, zal zij, zo deze belemriering of 2e afd. 28 oktober 1976 Artikel 30. (Uitsluiting aansprakelijkheid) Duur van de overeenkonist

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 33