4e afd. 28 oktober 1976 STICHTING GEBOUW T.B.V. MARIAKLEUTERSCHOOL 124 Heemstede, 12 oktober 1976. Aan de Raad, Het bestuur van de Stichtinq R.K.Onderwijs Heemstede heeft op 7 juli j.l. mede namens het kerkbestuur van O.L.Vrouw Hemelvaart, een aan- vraag ingediend om oo grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de qemeentekas te moqen ontvangen voor het stichten en inrichten van een ander gebouw t.b.v. de "Mariakleuter- schooV'. Het ligt in de bedoeling de kleuterschool onder te brengen in het ge- bouw van de R.K. lagere school "Valkenburg"Molenwerfslaan 7-9. De "Mariakleuterschoolwordt thans beheerd door het kerkbestuur van O.L.Vrouw Hemelvaart; aangezien de Stichting R.K.Onderwijs de school zal overnemen, dient het pand, waarin de school is gevestigd, in eigendom aan de stichting te worden overgedragen. Daar dit pand ook voor andere doeleinden wordt gebruikt en derhalve niet in zijn geheel kan worden overgedragen, is het veel eenvoudiger de kleuterschool elders onder te brenqen. Waarbij komt dat ook met de komende integratie van kleuteronderwijs en lager onderwijs, de onder- brenging in éên gebouw zeer qewenst is. De aanvraag der Stichtmq vol- doet aan de bepalingen van de Kleutercnderwijswet, zodat wij u onder aanbiedinq van een ontwerp-besluit voorstellen de aanvraag in te wil- Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, fe burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen de aanvraag dd. 7 juli 1976 van de Stichting R.K.Onderwijs Heemstede om op grond van art. 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een ander gebouw t.b.v. de "Mariakleuterschool overwegende dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet, gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 12 oktoberj .1 gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijstwet; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. De^Lecrg HEEMSTEDE, 28 oktober 1976. De Raad voornoemd, J De yoprzjtter,

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 41