4e afd. 138 Heemstede, 12 oktober 1976. Aan de Raad, De vrij van huur gekomen gemeentewoning Blekersvaartweg 15 biedt een goede mogelijkheid voor de herhuisvesting van de heer P.M.Koninq en diens gezin, thans huurder van het te restaureren pand Koediefslaan 69 (De Dorstige Kuil). De heer Koning wil het woonhuis Blekersvaart- weg 15 gaarne huren. Tot herstel van een goede bewoonbaarheid van het huis dienen een aan- talmeest achterstallige, onderhoudswerken te worden verricht, te weten: vernieuwing van de riolering, herstel van de elektrische in- stallatie, verbetering van de ontluchtinq van het toilet, vernieuwing van twee dakramen en herstel van deuren en kozijnen. De kosten van deze werkzaamheden worden, inkiusief omzetbelasting en kosten toezicht, begroot op f 10.390, Er is een mogelijkheid voor het maken van een douchegelegenheid op de verdiepinghet treffen van deze voorziening is een woninqverbeterinq, waarvan de kosten in de huurprijs kunnen worden doorberekend. Reke- ninq houdend met een subsidie ad f 825,-- in de kosten van het maken van een douchegelegenheid (op grond van de Beschikking qeldelijke steun verbetering woningen en woonbuurten), kan de verhoging van de huurprijs 75,— per maand bedraqen. De totale kosten van de douche- gelegenheid worden geraamd op f 6.100, Wij stellen u voorten iaste van de begroting van het grondbedrijf een krediet beschikbaar te stellen van f. 10.390,— voor achterstallig on- derhoud en van f.6.100,— wegens woninnverbetering, in totaal (afnerond) Buraemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burqemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Ouarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 69