148 10. Voor 1 november van elk kalenderjaar - voor het eerst voor 1 novem- ber van het jaar, voorafgaande aan dat, waarin naar verwachting met de exploitatie van het instituut een aanvang kan worden gemaakt en alsdan voor de periode looende van de aanvang van deze exploitatie tot het eind van het desbetreffende kalenderjaar - zal de geldneem- ster aan het dagelijks bestuur ter schriftelijke goedkeuring zenden een begroting van baten en lasten en van kapitaalinkomsten en -uit- gaven, met uitvoerige memorie van toelichting, voor het volgende kalenderjaar. Indien het dagelijks bestuur tegen de ingezonden begroting bezwaren heeft, zal geldneemster haar dienovereenkomstig wijzigen of gebruik maken van de hierna omschreven mogelijkheid van beroep tegen de wei- gering der goedkeuring. In de begroting zullen - voorzover mogelijk - als vergelijkinqscij- fers worden opgenomen de werkelijke cijfers van het laatst verstreken boekjaar. 11. Binnen zes maanden na aflooo van elk kalenderjaar zal geldneemster aan het dagelijks bestuur ter goedkeuring zenden een balans ner 31 december van dat jaar en een rekening van baten en lasten over dat jaar, één en ander met een toelichting alsmede met een door een re- gisteraccountant voor akkoord getekend verslag. 12. Bventuele exploitatie-overschotten zullen door aeldneemster worden gereserveerd en pas worden besteed na goedkeuring van het dagelijks bestuur. 13. Geldneemster verolicht zich om desgevraaqd aan de door het dagelijks bestuur aan te wijzen nersonen inzaqe te geven van alle boeken en bescheiden van geldneemster en volledige medewerking te verlenen aan maatregelen welke het dagelijks bestuur voor een qoede controle oo het financieel beheer nodig zal oordelen. 14. De tarieven van de aan cliënten in rekening te brengen behandelings- prijzen en vergoedingen en eventuele wijzigingen hiervan zijn onder- worpen aan goedkeuring van het dagelijks bestuur. 4e afd. 26 november 1976

Raadsnotulen Heemstede | 1976 | | pagina 123