4e afd. 31 naart 1977 41 VERBETERING TRAPVELDJE AAN DE ROMEINLAAN Heemstede, 23 februari 1977. Aan de Raad, Gebleken is dat door het intensieve qebruik van het trapveldje aan de Roneinlaan grasqroei onmogelijk is. Het veldje is in de zonernaanden een kale vlakte en in de wintermaanden een modder- poel. Terzake ingewonnen adviezen hebben geleid tot de konklu- sie dat het aanbrengen van een verharding met klinkers of as- falt moet worden ontraden met het oog op het gebruik van het veld- je door kleinere kinderen. Een kunststoflaag is niet bestand tegen scherpe voorwerpen en vuur. De overblijvende mogelijkheid is het aanbrengen van een halfver- harde toplaag, waarvoor twee bedrijven een prijsopgave hebben verstrekt. De meest in aanmerking komende voorziening is het aanbrengen van een Halden-rood toplaag op een ondergrond van 12 cm Eiffellith-Tava 0/25 mm en een onderbouw van 15 20 cm.zand. De kosten bedragen f. 23,- per m^, incl. drainage, in totaal voor het gehele trapveldje, omzetbelasting inbegrepen, f. 20.200,-. Bij een druk gebruik van het terreintje zal het onderhoud bestaan in hct/trireemaa 1 per week slepen van de half-verharde toplaag. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor voor het aanbrengen van een half-verharde toplaag op het trapveldje aan de Romeinlaan een krediet beschikbaar te stellen van f. 28.200,- Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 1