4e afd. 2R april 1977 5! VOORZIENINGEN SPEELPLAATS KLEUTERSCHOOL KLIM-Oo Heemstede, 22 maart 1977. Aan de Raad, De oudercommissie van de ooenbare kleuterschool "Klin-oo" heeft oe- vraaqd ter verbeterinq van de speelruimte en ter bevorderinq van de veiligheid op de speelplaats de volqende voorzieninqen te treffen: - aanbrenqen van rubberteaels rond de zandbak; - aanschaffen van netten om verontreiniqinq van de zar.dbak te voorko- men; - aanbrengen van een permanent lclimrek net daaronder rubbertecels; - aanbrengen van rubberteqels onder de schomrel - verplaatsing van het qrasqazon en qedeeltelijke vervanqinq dcar te- qels - aanleq van een pad van betonteqels naar de ooslaaruinte; - bouwen van een nieuwe opslaqruimte. De inspectrice van het kleuteronderwijs heeft bezwaren tegen het aan- brenqen van een permanent Klinrek; de thans in qebruîk zijnde delta's voldoen qoed en zijn door het personeel tamelijk eenvoudiq aan te bren qen. De vrees bestaat dat een pemanent klimrek buiten schcoltijd dcor de jeuqd zal worden vernield. Zij acht het tevens weiniq zinvol bovcn of in de zandbak netten aan te brenqen. Een strakqespannen net wordt door de jeuqd vernield, een net dat het zand raakt houdt vervuilir.q door honden en katten niet teqen. Voor het overiqe stemt zij ir. met inwilliqinq van de aanvraaq. Hij kun nen ons met het advies van de inspcctrice verenioen. Met het treffen van de door ons aanvaardbaar qeachte voorzieninqen is een bedraq qemoeid van f.28.537, Onder aanbiedinq van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een kredie tot dit bedraq beschikbaar te stellen. Buroemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burqeneester, j.M.Kruitwaqen. 'R.H.D.Ouarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 3