Ze afd. 28 april 1977 verlies gemaakt zal worden, kunnen de aanvanqstarieven voor woningen op f.12,50 per maand inclusief omzetbeiastinq bepaaid worden. Gedu- rende de eerste jaren zullen de tarieven bij een inflatie van 8per jaar met ongeveer 7% stijgen. Indien u zich met de bouw van een centraie antenne-inrichting kunt verenigen en als u ermee instemt dat de exploitatie aan het qemeen- telijk technisch bedrijf wordt opgedragen, zullen wij u binnenkort een wijziging van de beheersverordening, alsmede een verordeninq "centrale antenne inrichting" voorieggen. Het hierbovenstaande voorstel is in nauw overleg met de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf en met de fraktievoorzitters tot stand gekomen. Resumerend steilen wij u voor: a. ons een krediet ter beschikkinq te stellen van f.6.500.000, af te schrijven in 15 jaar; b. ons te machtinen met b.v.kabelteievisie nederland k.t.n. ppn overeenkomst aan te naan tot het ontv/ernen en aanlennen van dp centrale antenne inrichting; cons te machtigen de benodiade vergunninaen voor de exploitatie aan te vragen; d. de exploitatie van de centrale antenne-inrichting op te draoen aan het qemeentelijk technisch bedrijf. Op grond van artikei 265, tweede lid, van de Bouwverordeninq maq, indien naar een woning centraal-antenne-energie kan worden qedis- tribueerd, geen uitsluitend voor die woning dienende antenne wor- den opgericht. Dit verbod heeft in casu voorai betrekking op woningen die nuzijn aangesloten op een gemeenschappelijke antenne-inrichtinq. Artikel 358a van genoemde verordening houdt het verbod in om bui- - ten een woning een voor minder dan 20 woninqen of v/ooneenheden dienende antenne te hebben indien die woning ligt binnen een af- stand van 20 meter van een gemeenschappelijke of centrale voor- ziening waarmede alie ter plaatse goed ontvangbare omroep- en

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 7