2e afd. 28 april 1977 52 teievisiesiqnaien kunnen worden doorqeqeven en waarop de woninq kan worden aangesloten. Dit verbod geldt niet voor de op het tijdstip waarop het verbod van kracht wordt aanwezige antennes, zuiks echter voor een termijn van vijf jaar. Op grond van 1aatstgenoemd artikei zouden bij het tot stand komen van een centrale antenne-inrichting over enige jaren vrijwei alie antennes moeten verdwijnen. De rechtsgeidigheid van de onderhavige artikelen, welke vrijwel ge- lijkiuidend zijn aan artikeien uit de Modelbouwverordening, uitqe- geven door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, is momenteei in studie, o.m. bij die Vereniginq. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat heeft oniangs aan het gemeentebestuur van Haarlem meege- deeld dat hij deze kwestie wil voorieggen aan de ministers van Justitie en van Binnenlandse Zaken. In afwachting van de resuitaten van een en ander menen wij dat ge- noemde artikelen voorshands niet behoren te worden geschrapt of ge- wijzigd, zoals onlangs in een vergadering van de commissie voor het gemeentelijk technisch bedrijf met de. fractievoorzitters is geadvi- seerd. Wij zijn echter tevens van oordeel dat die artikelen voors- hands ook niet behoren te worden toegepast om te bewerkstel1igen dat zoveel mogelijk woninoen worden aangesioten op de centrale antenne-inrichting. Wij stellen u voor hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, J.M.Kruitwagen. De burqemeester, G.J.Willemse,!,b„

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 8