2 juni 1977 00 Met betrekking tot de organisatorische opzet steilen wij u de vol- gende regeling voor: - het 'instellen van een conroissie aan wie het beheer en de explon- tatfe van Het Oude Slot zal worden toevertrouwd. Ter uitvoenng van deze taak zal zij de beschikking krijgen over een budget; - in deze commissie zowel leden als niet leden van het gemeente- bestuur te benoemen; - het aanstellen van een zakelijk/artistiek leider is noodzakelijk. De heer H.Bardeloos is bereid deze functie te aanvaarden, in de wetenschap dat hier duidelijk sprake is van een experiment en dat derhalve thans uitsluitend sprake kan zijn van een aanstelling in tijdelijke dienst. Voor de bewaking, het schoonhouden, het houden van toezicht en het verrichten van huishoudelijke diensten zal een concierge moeten wor- den aangesteld. Het zai nodig zijn het gebouw en de inrichting hiervan aan te pas- sen aan de nieuwe bestemming. Het past o.i. m de gedachte van het experiment de kosten hiervan te beperken tot het.noodzakelijke; deze kosten ramen wij op f 40.000,- af te schrijven in 10 jaar. In een voor u ter inzage gelegde nota worden de totale jaarlijkse kosten verbonden aan het door de gemeente voor culturele doel- einden in gebruik nemen var> Het Oude Slot begroot op f 110.000,- per jaar De streefdatum voor het in gebruik nemen van het gebouw 1Slseptem- ber 1977, zodat voor dit jaar de kosten worden begroot op een be- drag ad f 41.400, Wij stellen u voor in te stemmen met de bestemming van Het Oude Slot als hierboven omschreven en de vereiste geldmiddelen ter be- schikking te stellen zoals in het ontwerp-besluit staat aangegeven Bij aanvaarding v.an dit voorstel zal u zo spoedig mogelijk een ont werp-regeling betreffende instelüng van de genoemde commissie en de taak en bevoegdheden hiervan worden voorgelegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester O.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. 2

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 10