2e afd. 2 juni 1977 65 Het C.I.V.O.B. zal de volgende bestuursorganen kennen: ledenraad. Deze bepaalt de hoofdlijnen van het algemeen beleid en heeft tevens het budgetrecht. algemeen bestuur. Dit heeft alle bevoegdheden die niet aan een an- der orgaan zijn opgedragen en is voor zijn beleid aan de iedenraad verantwoording schuldig. dagelijks bestuur.Dit heeft tot taak het voorbereiden van al hetgeen aan het algemeen bestuur ter overweging zal worden voorgelegd; het uitvoeren van besluiten van het al- gemeen bestuur; het beheer van het vermogen van het instituut; de zorg voor de controle op het gelde- lijk beheer en de boekhouding; het nemen van conser- vatoire maatregelen; benoemen schorsing en ontsiag van personeelhet houden van een gedurig toezicht op al wat het instituut aangaat; de zorg overigens voor de dagelijkse gang van zaken ten aanzien van activiteiten van het instituut. voorzitter. Hij wordt door de ledenraad benoemd en is belast met het leiden van de vergaderingen, tekent de stukken en verte- genwoordigt het instituut in en buiten rechte. Onder de parapluie van het C.I.V.O.B. zullen bestuursscholen en studie- kringen zelfstandig opereren. Het C.I.V.O.B. zal daarbij coördinerend optreden Wat de gemeentelijke bijdrage betreft kan opgemerkt worden dat deze on- geveer gelijk zal zijn aan de bijdrage die thans aan de bestaande in- stellingen beschikbaar gesteld is. Onder verwijzing naar de voor u ter inzage gelegde stukken waarin uit- voerig de totstandkoming van het voorstel tot oprichting van het C.I.V.O.B. is weergegeven, stellen wij u voor aan de gemeenschappel ijke regelingdeel te nemen door vaststelling van het hierbij gevoegde ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 32