2e afd30 Juni 1977 medegedeeld, dat het percentage van de vakantie-uitkering wordt ver- hoogd van 7,8 tot 8, doch dat deze verhoging alleen mag worden door- gevoerd in die gemeenten, waar de rijksregeling is overgenomen. In een circulaire van het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke regeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden wordt thans me- degedeeld, dat de meerderheid van de centrales van overheidsperso- neelhoewel zij hun standpunt terzake van de berekening van de vakan- tie-uitkering op zich nog altijd redelijk achten, zich er om prakti- sche redenen niet langer tegen zullen verzetten als in die gemeenten, waar dit nog niet is gebeurd, de peildatum voor de berekening van de vakantie-uitkering wordt afgeschaft met ingang van 1 jum 1977 met ge- lijktijdige verhoging van het percentage van 7,8 tot 8. Naar onze mening is de verwachting gewettigd, dat thans een groot aan- tal gemeenten de bepalingen inzake de wijze van berekening van de va- kantie-uitkering in de door de minister bedoelde zin zullen wijzigen. Wij stellen u daarom voor tot wijziging van de bepalingen inzake de wijze van berekening van de vakantie-uitkering over te gaan door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot 2e wijziging van het Alge- meen Ambtenarenreglement. De commissie voor georganiseerd overleg hebben wij, gezien de voorge- schiedenisin de gelegenheid gesteld over deze wijziging advies uit te brengen. Dit advies, alsmede eerdergenoemde circulaires, liggen voor u bij de stukken ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford. ^SëairiMEî*?.- .fj

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 2