4e afd. 30 juni 1977 72 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 7 juni 1977. Aan de Raad, Bij uw besluit van 24 juni 1976, nr. 78, hebt u verklaard dat een her- ziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid vijor de volgende ter- reinen: a. een gedeelte van de terreinen gelegen ten westen van de spoorlijn en ten noorden van de Zandvoortselaan; b. de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich van de Ringvaart af in een strook ter breedte van 110 m2 uitstrekken in noordwestelijke richting tot aan de noordwestelijke grens van het plan "Glip I"; c. de terreinen ter weerszijden van de Prinsenlaan, voor zover gele- gen in het nog van kracht zijnde bestemmingsplan 54; d. de terreinen ten noorden van de Kerklaan, ten oosten van de Burge- meester van Lennepweg, ten zuiden van de Koediefslaan en ten wes- ten van de Blekersvaartweg; e. de terreinen van de Hervormde Gemeente aan de Achterweg; f. het aan de gemeente in eigendom toebehorende terrein nabij de Johan Wagenaarlaan. Uw besluit vervalt op 24 juni a.s. Voor alle daarbij betrokken terreinen, c.q. terreingedeelten is naar ons oordeel een nieuw voorbereidingsbesluit nodig, daar nog geen ont- werp-bestemmingsplan ter inzake kon worden gelegd. In verband met een bouwplan voor uitbreiding van de winkelgalerij aan de Glipper Dreef, waaromtrent reeds overleg isgepleegd met de commissie voor de Volkshuisvesting, de Ruimtelijke Ordening en de Recreatie, is het naar ons oordeel tevens gewenst dat een voorbereidingsbesiuitwordt genomen met betrekking tot het terrein tussen deze winkelgalerij en de Dr.J.Th.de Visserstraat. Tenslotte ware een voorbereidingsbesluit te nemen voor de gronden wel- ke liggen in het gebied hetwelk in hoofdzaak wordt begrensd door de Nijverheidsweg, het Heemsteeds Kanaalhet Spaarne, de Cruquiusweg en - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 33