75 Heemstede, 14 juni 1977. Aan de Raad, Bij uw besluit van 28 oktober 1976, nr.129, stelde u een krediet be- schikbaar voor de aankoop van een gymnastieklokaal aan de Offenbach- laan. Levering en plaatsing van de standaarduitrusting voor dit lokaal ten behoeve van schoolgebruik vergt blijkens de voor u ter inzage gelegde begroting een bedrag van f.57.375,79, inklusief omzetbelasting Bovendien dienen in de was- en kleedruimten een aantal sanitaire voor- zieningen te worden getroffen; verder moeten schoonmaakartikelen worden aangeschaft. De kosten hiervan worden geraamd op f.1.600, De inspecteur van het lager onderwijs kan zich met genoemde aanschaffin- gen verenigen. Evenals het geval is met betrekking tot het gymnastiekokaal bij de Ber- kenrodeschool en de Dreefschoolis het ten behoeve van het gebruik van de zaal buiten de schooluren gewenst de standaarduitrusting aan toestel- len en materiaal uit te breiden. Voorgesteld wordt daartoe een minitramp met valmat, een evenwichtsbalk met statieven, een turnpaard met beugels, een parterrebrug en een tweede turnbok aan te schaffen; de kosten hier- van bedragen inklusief omzetbelasting f.9.376,89. De kosten van voorbereiding en toezicht door het gemeentelijk techmsch bedrijf worden geraamd op f.1.250,-; bovendien wordt in verband met een te verwachten prijsstijging een bedrag geraamd van f.4.147,32. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f.73.750,— te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 61