Heemstede, 14 juni 1977. Aan de Raad, Op 25 maart 1976 besloot u voor verbouwing en renovatie van de open- bare lagere Dreefschool een krediet van f 1.687.250,-- beschikbaar te stellen. Om het bouwplan zonder vertraging te kunnen realiseren zijn de wijziging van de speelplaats en van het plantsoen aan de zijkant en de achterkant van het schoolgebouw destijds niet in de begroting opgenomen; de plannen voor deze wijzigingen waren toen namelijk nog niet gereed. Aangezien een door de architekt ingediend ontwerp zowel door de in- spekteur van het lager onderwijs als door ons college te duur werd geoordeeld, hebben wij om een eenvoudiger plan voor de inrichting van de speelplaats verzocht. Resultaat is het voor u ter inzage gelegde ontwerp, waarvan de kos- ten inklusief omzetbelasting, architektenhonorarium en kosten voor- bereiding en toezicht gemeentelijk technisch bedrijf worden geraamd op f 76.700,-. De kosten van renovatie van 'het plantsoen aan de zijkant en achtei kant van de school worden geraamd op i 26.800, Ter beveiliging van het schoolgebouw verdient het aanbeveling in het gebouw een brandbevei1igingssysteem aan te brengen. In alle vertrekken, gangen en bergingen kunnen rookmelders worden ge- plaatst, welke ingesteld kunnen worden op een bepaalde rookontwikkeling. Voor doormelding zal deze installatie via een telefoonlijn op het brand- meldingssysteem in het politiebureau worden aangesloten. De kosten van aanl.eg voor installatie en verbindingslijn worden geraamd op f 22.500,— Wij stellen u derhalve voor: a. voor wijziging van de speelplaats van de openbare lagere Dreefschool een krediet beschikbaar te stellen van i 76.700,--; b. voor renovatie van het plantsoen aan de zijkant en de achterkant van - 1 - 4e afd. 30juni 1977 WIJZIGING SPEELPLAATS, RENOVATIE PLANTSOEN EN AANSCHAFFING BRANDBEVEILIGINGSINSTALLATIE DREEFSCH00L

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 63