2e afd. 30 juni 1977 3e WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AHBTENAREN 1975 Heemstede, 14 juni 1977. Aan de Raad, In het kader van de integratie van het bedrijf voor openbare werken en de gemeente gas-, watei en elektriciteitsbedrijven, welke op 1 januari 1977 formeel zijn beslag heeft gekregen, dienen de in de bezoldigingsverordening opgenomen funkties van adjunct-directeur openbare werken, directeur gas-, water- en elektriciteitsbedrijven en directeur openbare werken te vervallen en moeten, in plaats hier- van, worden opgenomen de funkties van adjunct-directeur gemeentelijk technisch bedrijf en directeur gemeentelijk technisch bedrijf. De funktie van directeur gemeentelijk technisch bedrijf is in de plaats gekomen van die van directeur openbare werken, opgenomen in salarisschaal XVIII van bijlage A van de bezoldigingsverordening. Voor wat betreft de funktie van adjunct-directeur gemeentelijk tech- nisch bedrijf kan worden opgemerkt, dat het salaris, aan deze rang verbonden, maximaal 85% mag bedragen van dat van de directeur met dien verstande, dat het naasthogere bedrag uit de rijkssalarisreeks kan worden gehanteerd, zijnde f.4.774, Dit maximum ligt twee periodieke verhogingen lager dan dat van de vroegere directeur gemeente gas-, water- en elektriciteitsbedrijven, die de funktie van adjunct-directeur gemeentelijk technisch bedrijf is gaan bekleden. In verband hiermede hebben wij voor laatstgenoemde funktie een nieuwe salarisschaal ontworpen, waarin met het vorenstaande is rekening ge- houden. Wij stellen u voor de bezoldigingsverordening dienovereenkomstig te wijzigen en bieden u daartoe bijgaand ontwerp-besluit ter vaststel- ling aan. De commissie voor georganiseerd overleg is over deze wijziging gehoord; het advies van deze commissie is bij de stukken ter inzage gelegd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 9