b. vanaf iedere kamer een plaats (bij voorbeeld een balkon) kan worden bereikt die voldoende veiligheid biedt in afwachting van de komst van de brandweer. Om de onder a of b bedoelde mogelijkheden te kunnen realiseren vanaf elke kamer, kan het nodig zijn om te eisen dat het portaal op de verdieping van de trap is gescheiden door een deur. De vrijstelling in lid 6, onder b kan worden overwogen voor kamers op de verdieping van een centraal verwarmd eengezinshuis, mits de vloeren, de wanden en de deur van de betrokken kamers een brandwerendheid hebben van ten minste 30 minuten. ARTIKEL 91 Het tussen haakjes geplaatste slot van de wenk voor de toepassing van lid 6 wordt vervangen door: Richtlijnen voor het stellen van nadere eisen kunnen voorts worden ontleend aan de publikatie 'Geboden toegang', een uitgave van de Nederlandse vereniging voor revalidatie te 's-Gravenhage in samen- werking met de Stichting aanpassingen voor gehandicapten te Leidschendam. ARTIKEL 100 De laatste zin van de toelichting op het ontstaan vervalt. vanaf elke kamer op die verdieping ontviuchting goed mogelijk îs via bij voorbeeld het dak van een aangebouwde berging dan wel ARTIKEL 74 Als toelichting op het ontstaan wordt opgenomen: Hoewei uiteraard ook de oppervlakte bedoeld in lid 2 moet worden bepaaid volgens artikel 81, is dat in lid 3 voor de daar bedoeide oppervlakte uitdrukkeiijk vermeld om het misverstand te voorkomen dat in dat lid de gehele oppervlakte (dus met inbegrip van de oppervlakte waarboven minder dan 1,5 m hoogte aanwezig is) zou zijn bedoeld. ARTIKEL 106 In de wenk voor de toepassing van lid 1 en van lid 2 wordt de verwijzing naar artikel 188, lid 3 vervangen door een verwijzing naar artikel 188, lid 5.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 100