95 2. Tegen besluiten van de commissie tot gedeeltelijke of voorwaarde- lijke inwilliging van een verzoek om toestemming tot het gebruik van ruimte, dan wel tot weigering of intrekking van een zodanige toestenming, kan belanghebbende binnen een maand voorziening vra- gen bij burgemeester en wethouders, die binnen twee maanden be- slissen. ARTIKEL 10 De commissie is voorts belast met: a. het doen van voordrachten aan burgemeester en wethouders tot be- noeming en ontslag van personeei van het cultureel centrum; b. het geven van richtlijnen aan de zakelijk/artistiek leider van het cultureel centrum met betrekking tot de aankoop van attribu- ten en hulpmiddelen, alsmede de organisatie en de administratie van het cuitureel centrum; c. het gevraagd en ongevraagd geven van adviezen aan het gemeentebe- stuur inzake de aktiviteiten in het cultureel centrum, alsmede in- zake het onderhoud van het gebouw. ARTIKEL 11 De commissie is voor haar beleid verantwoording schuldig aan degemeen- teraad. Zij verstrekt daartoe aan de raad en het college van burgemees- ter en wethouders alle gewenste inlichtingen. ARTIKEL 12 De commissie brengt jaärlijks vöôr 1 mei schriftelijk verslag van de werkzaamheden over het afgelopen kalenderjaar uit aan de gemeenteraad. In een jaarlijks vôôr 1 mei te houden openbare vergadering van de com- missie worden informaties verstrekt omtrent de gang van zaken en de plannen van de commissie; de aanwezigen worden in de gelegenheid ge- steld wensen met betrekking tot het beheer en het gebruik kenbaar te maken. ARTIKEL 13 Indien de commissie voor bepaalde onderdelen van haar taak regelen stelt, deelt zij deze mede aan burgemeester en wethouders. ARTIKEL 14 De leden van de commissie genieten een vergoeding per bijgewoonde ver- gadering als bedoeld in artikel 64g der gemeentewet. ARTIKEL 15 Deze verordening wordt niet gewijzigd dan nadat de commissie over het voorstel tot wijziging is gehoord. q 4e afd. 25 augustus 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 155