25 augustus 1977 VERORDENING CENTRALE ANTENNE INRICHTING HEEMSTEDE De Raad van de'gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 9 augustus 1977; gelet op de bepalingen van de gemeentewet; BESLUIT: vast te stellen de navolgende Verordening regelende de voorwaarden en tarieven voor de~Gemeentelijke Centrale Antenne Inrichting te Hêemstede Hoofdstuk I Artikel 1. Benamingen. In deze verordening wordt verstaan onder: a. gemeente: b. burgemeester en wethouders: c. C.A.I.: d. signalen: e. bedrijf: f. directie: g. perceel h. woning: j- engenaar gebruiker: k. aanvrager: de gemeente Heemstede; burgenieester en wethouders van de gemeente Heemstede; de centrale antenne inrichting(en)welke door de gemeente wordt (worden) opgericht en geëxploi- teerd de .voor FM- en televisie-ontvangst bestemde signalen; het gemeentelijk technisch bedrijf van de gemeen- te Heemstede; de directeur van het bedrijf of degene die krach- tens zijn opdracht handelt; woning, tot bewoning bestemd gebouw, bijzonder woongebouw en elk ander gebouw als bedoeld in arti- kel 1, lid f, van de telegraaf- en telefoonwet 1904; elk afzonderlijk voor bewoning bestemd gedeelte van een woning of van een tot bewoning bestemd gebouw; degene die de eigendomsrechten van eenperceel bezit degene die overeenkomstig deze verordening sig- nalen betrekt; degene die een aanvraag tot aansluiting of tot levering van signalen bij de het bedrijf heeft ingediend; - 2 - 2e afd. i

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 168