100 c. indien de binnenkabel in het perceeluitgaande van een invoer aan de voorgevel, meer bedraagt dan 2 meter, geldt een meerprijs van /5,50 per meter; d. het onder punt a. vernelde bedrag is alleen van toepassing, in- dien het verzoek tot aansluiting heeft plaatsgevonden vôôr of op het tijdstip dat de mogelijkheid tot aansluiting voor het eerst aanwezig was; e. indien het verzoek tot aansluiting plaatsvindt op een latertijd- stip dan genoemd onder punt d., wordt het bedrag, vermeld onder punt a. verhoogd met 125,per aansluiting. 3. De bijdrage bedoeld in lid 1 en 2 van dit artikel, zal voor de aan- sluiting van het perceel op de C.A.I. âan de eigenaar in rekening worden gebracht. Artikel 15. Aansluitkosten bijzondere woongebouweri en overige gebouwen. Voor de aansluiting van bijzondere woongebouwen en overige gebouwen en in bijzondere gevalien een en ander ter beoordeiing van de directie, zuiien als bijdrage voor de aansiuiting de werkelijke kosten aan de aanvrager in rekening gebracht worden. Artikel 16. Aansiuitkosten gebruiker. 1. Voor de aansluiting van een woning waarvan de gebruiker wei van de aansiuiting gebruik maakt, is eventueel siechts de in artikei 14 in 1id 2 b en c bedoeide bijdrage verschuidigd 2. Indien het verzoek tot aansluiting plaatsvindt op. een later tijd- stip dan de mogelijkheid tot eerste aansluiting aanwezig was, is een bijdrage verschuldigd van 125,per aansluiting. 3. De bijdragen, bedoeld in de vorige leden var, dit artikel, zullen vöôr de aansluiting van het perceel op de C.A.I. aan de gebruiker in rekening worden gebracht. 4. Indien een gebruiker niet langer van een aansluiting gebruik maakt, heeft hij geen recht op gehele of gedeeltelijke restitutie vanenig door hem voor de aansluiting van het perceel aan het bedrijf be- taald bedrag. Artikel 17. Jaarlijkse vergoeding. 1. De gebruiker is voor het gebruik van een aansluitpunt jaarlijkseen vergoeding verschuldigd aan het bedrijf van 127,08. 2. De gebruiker die dit wenst kan ter dekking of gedeeltelijke dekking van de invéstering voor de aansluiting van zijn woning een éênmali- ge bijdrage betalen. In dat gaval wordt aan die qebruiker gedurende vijftien jaar een reductie verleend op de onder punt 1 genoemde jaarlijkse bijdrage. Deze bijdrage respectievelijk reductie bedraagt per aansluitinq ter keuze van de gebruiker: a. 250,bijdrage resulterende in een reductie van 30, per jaar; b. 500,-- bijdrage resulterende in een reductie van 60,-- per jaar; c. 850,-- bijdrage resulterende in een reductie van 102,-- per jaar. Indien de gebruiker de gemeente verlaat wordt de bijdrage ineens ge- restitueerd onder aftrek van 10% per kalenderjaar of gedeel te daarvan. - 7 - 2e afd. 25 augustus 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 173