2e afd. 25 augustus 1977 ■3. a. voor een bewoner van een flatgebouv/ die voorheen een aanslui- ting had op de gemeenschappelijke antenne inrichting van dat gebouw en welk gebouw wordt aangesloten op de C.A.l'. Heemstede bestaat'de mogelijkheid, indien hij geen gebruik van het volle- dige programma-aanbod wenst te maken, een gefilterd signaal te ontvangen, bestaande uit de televisieprogramma's Nederland I en II en de FM programma's ad. f 60,-- per jaar; b. voor bewoners van overige woningen die voorheen een aansluiting hadden op een gemeenschappelijke antenne inrichting kunnen bur- gemeester en wethouders eveneens een gefilterd signaal, zoals omschreven onder a, ter beschikking stellen indien blijkt dat het plaatsen van een eigen antenne niet tot de mogelijkheden behoort. 4. Voor bijzondere woongebouwen en overige gebouwen en in bijzondere gevallen kunnen burgemeester en wethouders,-in overleg met de des- betreffende commissie uit de raad, bijzondere tarieven vaststellen. 5. De vergoeding volqens de vorige leden is verschuldigd met ingang van de maand waarin voor de eerste maal signalen door middel van een C.A.I. zijn geleverd, indien deze levering vöor de 16e van de maand aanvangt. Indien de levering aanvangt nä de 15e van de maand, is de vergoe- ding verschuldigd met ingang van de maand volgende op die waar- în voor de eerste maal signalen door middel van de C.A.I. ziin qe- leverd. 3 6. De vergoeding, als vermeld in de leden 1 t/m 4 van dit artikel, is voor het laatst verschuldigd over de maand, voorgaande aan die' waarin de levering van signalen door middel van een C.A.I. is be- ëindigdindien deze levering vöôr de 16e van de maand is beëindigd, Indien de levering na de 15e van de maand is beëindigd, is de ver- goeding voor het laatst verschuldigd over de maand waarin de leve- ring van signaien door middel van de C.A.I. wordt beëindigd. 7. Geen vergoeding wordt toegekend voor een in verband met dê exploi- tatie van de C.A.I. overbodig geworden eigen antenne. Artikel 18. Kosten overige werkzaamheden. Verplaatsing van de aansluitmogelijkheid en/of uitbreiding binnen het pand, moet schriftelijk aan de directie worden gevraagd. Deze werkzaamheden mogen uitsluitend door of vanwege het bedrijf wor- den uitgevoerd. De hieraan verbonden kosten komen voor rekening van de gebruiker. Artikel 19. Betaling. 1. De jaarlijkse vergoeding bedoeld in artikel 17 wordt eenmaal per jaar ter kennis van de gebruiker gebracht door middel van een ge- specificeerde nota. Deze nota wordt voorafgegaan door zes termijn- nota's, welke als regel met een tussenruimte van twee maanden ter kennis van de gebruiker worden gebracht. De gebruiker is ver'plicht het verschuldigde binnen 10 dagen na verzending van de nota en/of de termijnnota per stortings/acceptgirokaart of per post- of bank- rekemng te voldoen. 2. Bij beëindiging van de levering kan de betaling van het verschuldig de ^ag of terstond na de beëindiging der levering worden gevor

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 174