100 Art'ikel 20. Wanbetaling. De directie is bevoegd de levering van signalen te staken indien de eigenaar of de gebruiker in gebreke blijft aan het bedrijf op grond van deze verordening verschuldigde bedragen te voldoen. Hoofdstuk VII. Algemene Bepalingen. Artikel 21. Schade en hinder. 1. De eigenaar en de gebruiker doen afstand van alle aanspraken welke zij jegens de gemeente geldend zouden kunnen maken wegens schade of hinder, als gevolg van de levering van signaien, of indien de levering - behoudens in geval van nalatigheid van het bedrijf - mocht worden verbroken of gestoord. 2. De directie is gerechtigd tot onderbreking of vermindering van de levering zo lang en zo dikwijls werkzaamheden of buitengewone omstandigheden zulks, naar haar oordeelnoodzakelijk of raadzaam maken. Artikel 22. Verbrekinq van de levering. 1. De directie is, onverminderd het bepaalde in de artikelen 7 en 20, bevoegd - zo mogelijk na voorafgaande waarschuwing - de levering van signaien te staken, indien de eigenaar of de gebruiker enige bepaling van deze verordening of enige daaruit voortvloeiende over- eenkomst niet nakomt of aan het in of krachtens deze verordening gestelde niet voldoet, dan wel signalen op onrechtmatige wijze wor- den afgenomen. 2. Indien de toevoer van signalen op ongewone wijze is afgesloten ge- weest, tengevolge van de weigering of nalatigheid van de gebruiker of de eigenaar om het personeel van het bedrijf in de gelegenheid te stellen de toévoer op de gewone wijze af te sluiten, worden voor het afsluiten en weder aansluiten in alle gevallen alle hieruit voortvloeiende kosten in rekening gebracht. Artikel 23. Schadevergoeding Indien door de eigenaar of de gebruiker schade wordt toegebracht aan het bedrijf of aan eigendommen van het bedrijf, dan wel bij oveftre- ding of niet nakoming van enige bepaling van deze verordening, heeft de directie het recht een schadevergoeding te eisen. Hoofdstuk VIII. Slotbepalingen. Artikel 24. Aanvulling. In de gevallen waarin deze verordening niet voorziet, beslissen burge- meester en wethouders in overleg met de desbetreffende commissie uit de raad. Artikei 25. Geschillen. Aile geschillen welke uit de toepassing van deze verordening ontstaan, - 9 - 2e afd. 25 augustus 1977

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 175