4e afd. 25 augustus 1977 101 BESCHIKBAARSTELLING KREDIET T.B.V. MILIEUAKTIE Heemstede, 19 juli 1977. Aan de Raad, Overeenkomstig uw wens zal dit jaar in Heemstede een milieuaktie wor- den gehouden. Deze aktie zal bestaan uit allerlei aktiviteiten, welke voornamelijk zullen plaatsvinden op een op 24 september aanstaande te houden milieudag. De volgende aktiviteiten worden georganiseerd: - affichetekenwedstrijdongeveer 200 kinderen hebben een affiche ge- tekend; een jury zal enkele van deze affiches een prijs toekennen; êén affiche zal worden gedrukt en als symbool voor de aktie in de gemeente worden verspreid; - schoonmaakaktie; de jeugd zal worden ingeschakeld bij het schoonma- ken van Groenendaal, de Binnenweg en het schonen van vaarten; tevens zal worden getracht de toenemende hoeveelheid hondenvuil in de ge- meente tegen te gaan; - aktie reinigingsdienst; deze aktie zal bestaan uit het geven van voorlichting en het ophaleri van moeilijk te verwerken afvalzoalsaf- gewerkte olie, bestrijdingsmiddelen, etc.; - milieumarkt; de markt wordt op het Raadhuisplein gehouden; instanties en verenigingen in de omgeving die zich net het milieu bezighouden, zullen tot deelname worden uitgenodigd; cok de gemeente zal met enke- le stands zijn vertegenwoordigdde politie zal bij de markt gelegen- heid bieden uitlaten van bromfietsen te laten testen; - natuurpad Groenendaalten behoeve van de schooljeugd zal in Groenen- daal een route worden uitgezet; op een begeleidend stencil worden een aantal vragen, c.q. opdrachten vermeld die onder het lopen van de rou- te moeten worden opgelost. De kosten van de aktiviteiten worden met inbegrip van voorlichtingsmate- riaal en perspublikaties geraamd op f 10.500,--.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 179