4e afd. 25 augustus 1977 104 KREDIET T.B.V. GEDEELTE DERDE FASE VERKEERSSTRUCTUURPLAN Heemstede, 9 augustus 1977. Aan de Raad, "Stad en Landschap" heeft ons in een notitie van maart 1977 (voor u ter inzage gelegd) advies uitgebracht over de aanpak van de derde fase van het verkeersstructuurplan. Hierin wordt geadviseerd de nota met betrekking tot deze derde fase zelf ook gefaseerd tot stand te brengen. In eerste instantie zou een plan voor de hoofdwegenstructuur (inclusief aansluitpunten van de wij- ken) moeten worden uitgewerkt; dit plan dient ook alle maatregelen te omvatten welke met betrekkir.g tot de wegen welke behoren tot het hoofd- wegennet, moeten worden genomen. In tweede instantie kunnen de aspecten "openbaar vervoer" en "langzaam verkeer" uitgewerkt worden (beide voor de hele gemeente) en kunnen voorstellen daarvoor opgesteld worden. Als derde onderdeel kunnen de deelplannen voor de wijken ter hand worden genomen. Het laatste onderdeel betreft de uitwerking en fasering, alsmede de re- sultaten van het met diverse instanties te voeren overleg. Uiteraard zullen bij het opstellen van de plannen de door u bij de be- handeling van de eerste en tweede fase van het verkeersstructuurplan aanvaarde doelstellingen in acht worden genomen. De Verkeerscommissie heéft zich met deze aanpak akkoord verklaard; ook ons college kan zich daarmee verenigen. De kosten van het opstellen van de nota inzake het hoofdwegennet en de wijkontsluitingen en die met betrekking tot het openbaar vervoer en het langzaam verkeer worden in totaal begroot op f 45.000,--. Wij stellen u voor ons een krediet tot dit bedrag te verlenen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester J.M.Kruitwagen. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 191