ARTIKEL 3A 1. Het algemeen bestuur kan voor het doen van exploitatie-uitgaven en het voorfinancieren van kapitaalsuitgaven van het muziekcentrum be- sluiten een rekeningcourantovereenkomst aan te gaan met de n.v. Bank voor Nederlandse Gemeenten. 2. Het aigemeen bestuur besluit tot het aangaan van vaste geldleningen ter financiering van kapitaalsuitgaven. 3. De in de ieden I en 2 bedoelde besluiten behoeven de goedkeuring van gedeputeerde staten. 25 augustus 1977 vloeiende kosten per leerling noch voor de deelnemende gemeenten noch voor de daaruit afkomstige leerlingen leiden tot kostenverhoging. FINANCIEN EN BEHEER ARTIKEL 32 Het boekjaar is gelijk aan het kalenderjaar. 2. De regeling en de daarin aan te brengen wijzigingen behoeven de goedkeuring van gedeputeerde staten. Een exemplaar van de regeling, alsmede van eventuele wijzigingen daarin, wordt ter kennis gebracht van de deelnemers. 3. De regeling vermeldt onder meer: a. de wijze, waarop de invordering van alle inkomsten en ontvangs- ten plaatsheeft en de wijze, waarop alle betalingen geschieden, voorzover een en ander niet bij of krachtens deze regeling is of wordt vastgesteld; b. de inrichting van de financiële administratie; c. de controle op het geldelijk beheer en de boekhouding; d. de aanwijzing van een buiten het muziekcentrum staande deskun- dige, die belast wordt met de onder c bedoelde controle; e. de wijze van fraude-verzekering; f. de belegging van overtollige kasgelden. ARTIKEL 35 4e afd. ARTIKEL 33 Het algemeen bestuur stelt een regeling vast betreffende de organi- satie van de financiële administratie en het geldelijk beheer van het muziekcentrum. De gemeenten waarborgen de voldoening van rente, aflossing en kbsten van de door het muziekcentrum te sluiten vaste geldleningen, alsmede van gelden die het muziekcentrum in rekeningcourant opneemt, naar even- redigheid van de aantallen inwoners per 1 januari van het jaar, vooraf- gaande aan het jaar waarin de overeenkomst voor de desbetreffende transactie wordt afgesloten. - 12 - 1.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 32