4e afd. 25 augustus 1977 gewijzigd. Een voorstel hiertoe kan worden gedaan door het alge- meen bestuur of door tenminste twee deelnemers. 2. Indien het voorstel uitgaat van twee of meer deelnemers dan wordt het ingediend bij het algemeen bestuur. 3. Het dageiijks bestuur legt het voorstel voor aan de deelnemers. Indien het voorstel uitgaat van twee deelnemers wordt het voorzien van het advies van het algemeen bestuur. 4. Wijziging vindt plaats indien ten minste tweederde van de deelne- mers daartoe besluit. 5. De voorafgaande leden zijn van overeenkomstige toepassing bij de opheffing van de regeling. 6. Tenzij het opheffingsbesluit een latere datum bepaalt, gaat de op- heffing in na het verstrijken van het boekjaar, waarin de goedkeu- ring van gedeputeerde staten op dit besluit is verkregen. 7. Bij opheffing van de regeling is het algemeen bestuur belast met de liquidatie, onder goedkeuring van gedeputeerde staten. OVERGANGSBEPALINGEN ARTIKEL 46 In afwijking van het bepaalde in artikel 6, lid 1 geldt het volgende ten aanzien van de samenstelling van het algemeen bestuur tot uiter- lijk 1 september 1978: Het algemeen bestuur bestaat uit: a. twee leden te benoemen door de gemeenteraad van Haarlem uit zijn midden; b. één 1 id uit ieder van de 'andere deelnemende gemeenten, te benoe- men door de desbetreffende gemeenteraad uit zijn midden; c. één musicus, niet-zijnde docent aan het muziekcentrum, te benoe- men door burgemeester en wethouders van Haarlem op voordracht van de gemeentelijke commissie van advies voor de kunstzaken van Haar- lem; d. éën van de ouders van de leerlingen van het muziekcentrum, te be- noemen door de leden onder a en b genoemd, op voordracht van de oudercommissie van het muziekcentrum; e. één vertegenwoordiger van de docenten van het muziekcentrum, niet in dienst zijnde van het muziekcentrum, te benoemen door de leden onder a en b genoemd, op voordracht van de docenten van het muziek- centrum; f. êên lid, te benoemen door de leden onder a en b op voordracht van het bestuur van de stichting muziekschool van de Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. ARTIKEL 47 Bij het in werking treden van deze regeling zijn van toepassing de - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 37