25 augustus 1977 88 volgende door de gemeenteraad van Haarlem vastgestelde verordeningen a. Bezoldigingsverordening Haarlemse Muziekschool 1973, vastgesteld bij besluit van 30 januari 1974 no. 9; b. Rechtspositieverordening Haarlemse Muziekschoolvastgesteld bij besluit van 30 januari 1974, no. 9, inclusief hoofdstuk II daar- c. Lesgeldverordening muziekschoolvastgesteld bij besluit van 28 oktober 1976 no. 301 (of zoals deze nog zal worden gewijzigd voor 1 januari 1978), waarbij in deze verordeningen wordt gelezen in plaats van burgemeester en wethouders van Haarlem het dagelijks bestuur ARTIKEL 48 Het personeel van de Haarlemse Muziekschool gaat in gelijke rechten over in dienst van het lichaam als bedoeld in artikel 2, lid 1 van deze regeling. ARTIKEL 49 De gemeente Haarlem draagt om niet over aan het lichaam als bedoeld in artikel 2, lid 1 van deze regeling, de inventaris, administra- tieve hulpmiddelen, muziekinstrumenten en overige goederen van de Haarlemse Muziekschool Hieronder is niet begrepen de nieuw aangesbhafte inrichting van de vestiging in de Egelantier. De kosten hiervan zullen ten laste wor- den gebracht van het lichaam als bedoeld in artikel 2, lid 1 van de- ze regeling. SLOTBEPALINGEN ARTIKEL 50 1. De bekendmaking van deze regeling in de Nederlandse Staatscourant geschiedt door de zorg van het gemeentebestuur van Haarlem. 2. Ten aanzien van wijziging of opheffing van deze rogeling en toe- treding of uittreding van gemeenten geschiedt zulks door de zorg van het dagelijks bestuur. ARTIKEL 51 Deze gemeenschappelijke regeling kan worden aangehaald onder de titel Gemeenschappelijke regeling Muziekcentrum Zuid-Kennemerland Gedaan in de vergadering van de raad van de gemeente Heemstede van 25 augustus 1977. van; icretaris De voorzitter 4e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 38