ARTIKEL 67 Van artikel 67 wordt het opschrift en de tekst vervangen door: Vluchtwegen 1. Vanaf ruimten die voor het verblijf van mensen zijn bestemd moet een vluchtweg aanwezig zijn. 2. Vanaf woningen en wooneenheden waarvan de vloer van een kamer meer dan 13 m boven peil is gelegen, moeten twee vluchtwegen aanwezig zijn. Niet van toepassing is het bepaalde in dit lid met betrekking tot woningen of wooneenheden die zijn gelegen aan het eind van een galerij of gang, mits aan dat eind bij een galerij niet meer dan één woning of wooneenheid is gelegen en bij een gang de vluchtweg van geen der woningen of wooneenheden loopt langs de toegangsdeur van een andere woning of wooneenheid. 3. Viuchtwegen in tot bewoning bestemde gebouwen mogen niet geheei of ten dele voeren door een kamer, keuken, bedrijfs- ruimte of bergpiaats. 4. Liften mogen niet ais deel van een viuchtweg worden aan- gemerkt. 5. Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot de aanwezigheid, de inrichting en de afmetingen van vluchtwegen in: a. tot bewoning bestemde gebouwen geen bijzonder woon- gebouw zijnde al dan niet met bijzondere bestemming, indien de ligging en de bereikbaarheid daartoe aanieiding geven; b. bijzondere woongebouwen; c. niet tot bewoning bestemde gebouwen. 6. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 3: a. indien de mogelijkheid van ontvluchting bij brand vol- doende is verzekerd; b. indien de kans op het uitbreken van brand zeer gering is, terwijl zo nodig redding goed mogelijk is. ARTIKEL 69 In artakel 69, vierde lid, wordt de verwijzing naar artikel 62, lid 4, onder g, vervangen door een verwijzing naar artikel 62, lid 4, onder h. 6

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 50