ARTIKEL 95 Van artikel 95, eerste lid, wordt het gestelde onder a vervangen door a. ten minste 1 m indien het hoogteverschil tussen de betreedbare oppervlakken aan weerszijden van de balustrade minder dan 13 m bedraagt; ARTIKEL 101 Van artikel 101 wordt het vierde lid vervangen door: 4. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen in het belang van een doeltreffend en veilig vervoer van personen in tot bewoning bestemde gebouwen met betrekking tot de kooi-afmetingen, stopplaatsen, inrichting, snelheid, ver- voercapaciteit en wachttijd van de in lid 1 bedoelde liften. ARTIKEL 102 Van artikel 102 wordt het derde lid vervangen door: 3. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen in het belang van een doeltreffend en veilig vervoer van brancards en huisraad in tot bewoning bestemde gebou- wen, met betrekking tot de plaatsing, kooi-afmetingen, stop- plaatsen, inrichting en vervoercapaciteit van de in lid 2 bedoelde liften. ARTIKEL 105 Van artikel 105, zesde lid, wordt het gestelde onder a 4 vervangen door: 4. wat betreft de eis van staande ramen, voor ramen van kamers onder schuine dakvlakken met een helling van 28° of meer, met dien verstande dat deze vrijstelling niet kan worden ver- leend voor de ramen van de hoofdwoonkamer die voor de berekening van de daglichttoetreding moeten worden mee- gerekend. ARTIKEL 106 Van artikel 106 worden het tweede en derde lid vervangen door: 2. Op een kamer of een keuken met een uitbouw zijn, indien de uitbouw wat betreft de toetreding van daglicht als deel van de

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 52