2e afd. 29 september 1977 115 5e WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1975 Heemstede, 13 september 1977. Aan de Raad, Blijkens de voor uw leden ter inzage liggende circulaire van de mi- nister van binnenlandse zaken, d.d.24 juni 1977, nr.AB77/U960, heeft de regering besioten in verband met de loonontwikkeling in de voor de trend relevante bedrijfstakken en ondernerningen, in het kader van het trendbeleid, de salarissen van het overheidspersoneel te verhogen en wel per 1 augustus 1977 met 3,3%, met een mininum van f.55,— per naand, en - cumulatief - met 0,5%. Bij genoemde circuiaire is een inpassingstabel gevoegd, waaruit de verhoogde salarisbedragen eenvoudig kunnen worden afcelezen. Salarissen, verbonden aan de uitoefening van nevenfuncties, en toela- gen kunnen ingevolge de ministeriële circulaire met 3,82% worden ver- hoogd. Genoemde bewindsman geeft de gemeentebesturen in overweging de tot- standkoming van overeenkomstige voorzieningen te bevorderen ten behoe- ve van het gemeentepersoneel Een en ander is uitgewerkt in een ontwerp-besluit, strekkende tot 5e wijziging van de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1975 ingaande 1 augustus 1977. De commissie voor georganiseerd overleg is omtrent dit ontwerp-besluit advies gevraagd. Dit advies, alsmede de in de aanhef van dit voorstei genoemde ministeriële circulaire, zijn voor uw leden bij de stukken ter inzage gelegd. Wij stellen u voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te steilen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, A.Buiter, l.s. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 45