4e afd. 27 oktober 1977 lle WIJZIGING LEGESVERORDENING 120 Heemstede, 27 september 1977. Aan de Raad, De bedraqen welke zijn vermeld in het tot de legesverordening beho- rende tarief, zijn laatstelijk verhoogd bij uw besluit van 28 okto- ber .1976, nr. 120 en wel in het algemeen met 1%. Blijkens de circulaire van de staatssecretaris van Binnenlandse Zaken d.d. 17 âugustus 1977, nr. FB 77-U 401, mogen de legestarieven etc. me't inga'ng van 1 januari aanstaande met maximaal 5worden verhoogd. Wij achtén het gewenst dat tot deze verhoging wordt besloten. Evenals .in vorige jaren is gebeurd, geven wij u in overweging van de verhoging uft te zonderen de leges voor abonnemer.ten op raadsstukken, raadsverslagen enz. Verder zijn er enkele bedragen welke ingevolge wet- telijke bepafingen niet mogen wcrden verhoogd, zoals de tarieven op grond van de Jachtwet eri enkelë leges voor het verstrekken van inlich- tingen uit het bevolkingsregister en uit registersvan de burgerlijke stand. -«-« Becfragen van f 1,— waren gemakshalve te handhaven. Wij maken van deze gelegenheid gebruik u voor te stellen in hoofdstuk II onder A.2 een tarief op te nemen voor het op aanvraag verstrekken van de gids voor Heemstede en van de gids voor het onderwijs in Heem- stede (resp. f '5,— en f 3, Deze gidsen worden o.m. gratis ver- strekt bij vestiging in de gemeente en wat de tweede gids betreft ook aan ouders van kinderen die voor het eerst naar school gaan; het komt echter vrij vaak voor dat anderen, b.v. voor commerciële doeleinden, vragen om toezending van een van deze gidsen; het verstrakken behoeft dan o.i. niet gratis te gebeuren. Een ontwerp-besluit bieden wij u ter bekrachtiging aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester A.Buiter, l.s. W.H.D.Quarles van Ufford.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 5