27 oktober 1977 132 b vermenigvuldigd met f 3,60. 4. Bij het bepalen der afmetingen worden steeds genomen de buitenzij- den van de op het graf geplaatste voorwerpen. ARTIKEL 11. Afnemen en weder plaatsen gedenkteken. Voor het afnemen en weder plaatsen van een zerk of ander gedenkteken op een graf is verschuldigdtenzij dit afnemen en weder plaatsen een gevolg is van opgraving van een lijk op rechterlijk bevel f 61,50 ARTIKEL 12. Wijze van heffing der rechten. 1. De krachtens artikel 9 verschuldigde rechten worden geheven bij wege van aanslag. Zij zijn invorderbaar binnen een maand na dag- tekening van het aansiagbiljet. 2. De overige ingevolge deze verordening verschuldigde rechten worden door middel van een nota geheven en moeten bij vooruitbetaling wor- den voldaan. ARTIKEL 13. Machtiging tot overdracht van bevoegdheden. 1. Bevoegd tot het verlenen van afschrijving zijn burgemeester en wet- houders. 2. Burgemeester en wethouders kunnen één of meer gemeenteambtenaren aanwijzen, die in hun plaats treden met betrekking tot de uitvoe- ring van enige wettelijke bepaling betreffende de heffmg en invor- dering van de in deze verordening genoemde belasting. 3. De verplichtingen als bedoeld in de artikelen 47, 50 en 51 van de Algemene wet inzake rijksbelastingen jegens burgemeester en wet- houders gelden mede jegens de door burgemeester en wethouders aan- gewezen gemeenteambtenaren. ARTIKEL 14. Slotbepaling. 1. Deze verordening treedt in vverking voor wat betreft de artikelen 9 en 10 met ingang van 1 januari 1978 en voor wat betreft de overige - 15 - 6e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 61