4e afd. 27 oktober 1977 134 De verdeling van de zetels aan de politieke groeperingen geschiedt overeenkomstig het in de artikelen M4 en N5 van de kieswet bepaal- de, met dien verstande, dat de kiesdeler is het quotiënt, verkre- gen uit de deling var, het totale aantal bij de laatst gehouden ge- meenteraadsverkiezingen in de gezamenlijke gewestgemeenten geldig uitgebrachte stemmen door het aantal in de gewestraad te vervul- len plaatsen. De restzetels worden verdeeld overeenkomstig het in artikel N6 van de kieswet bepaalde. ARTIKEL III: Artikel 3T"wordt gewijzigd in: 1. De raad, het college van burgemeester en wethouders en de burge- meester van een deelnemende gemeente kunnen de uitoefening van bepaalde hun toekomende bevoegdheden, respectievelijk de uitvoe- ring van bepaalde taken, als bedoeld in artikel 4, gehee, of ge- deeltelijk overdragen aan de gewestraad, onderscheidenlijk het dagelijks bestuur en de voorzitter van het gewest indien de ge- westraad en eventueel het andere betreffende gewestorgaan daarmee instemmen. Het college van burgemeester en wethouders, c.q. de burgemeester horen tevoren de gemeenteraad 2. Het dagelijks bestuur doet van een overgang van taken c.q. bevoegd- heden onverwijld mededeling aan de raden van de deelnemende ge- meenten en aan gedeputeerde'staten en brengt de besluiten ter openbare kennis op de gebruikelijke wijze. 3. De gewestraad geeft, zo daartoe ingevaî van een overdracht van ta- ken c.q. bevoegdheden aanleiding bestaat, in afwijking van het be- paalde in de artikelen 34, vierde lid en 35, zesde lid regelen omtrent het ter beschikking stellen van financiële middelen. Deze regelen behoeven goedkeuring van gedeputeerde staten. ARTIKEL IV: Heemstede op 11 oktober 1977. 1977. Artikel 25, vierde iid wordt gewijzigd in: 4. Voorzitter van een kring is het lid van het dagelijks bestuur. wiens taak overeenkomt met die van de kring. De voorzitter is lid van de kring. Hij wordt vervangen overeenkomstig de vervangings- regeling voor de leden van het dagelijks bestuur. Aldus vastgesteld in de openbare vergadering van de raad der gemeente Heemstede, gehouden op 27 oktober 1977. Alaus Vastgesteld door bur„ ders van Heemstede op q q oktober 1977. De secretaris, De voorzi/tter "ftfSüsvastgesteld door de burg .burgemeester.

Raadsnotulen Heemstede | 1977 | | pagina 67