4e afd. 26 januari 1978 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN SCHOUWBROEKERPOLDER D Heemstede, 10 januari 1978. Aan de Raad, Met ingang van 4 augustus 1977 heeft gedurende een maand ter secretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Schouw- broekerpolder D". Dit ontwerp heeft betrekking op het terrein hoek Johan Wagenaarlaan/ Von Brucken Focklaan. In het bestemmingsplan Schouwbroekerpoldervastgesteld bij raadsbesluit van 30 mei 1968, no. 60, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten op 22 okto- ber 1968 en bekrachtigd bij Koninklijk Besluit van 16 augustus 1969, is aan bedoeld terrein de bestemming Quickservice-bedrijf B gegeven. Zoals uit de toelichting bij het ontwerp-bestemmingsplan blijkt, wordt af- gezien van de realisering van deze bestemming; het voorliggende ontwerp voorziet in de bouw van 13 tweekamer- en 15 driekamerwoningen. Binnen de gestelde termijn is tegen het ontwerp een bezwaarschrift inge- diend door de heer R. van Giffen namens de bewoners van de Von Brucken Focklaan. De bezwaren betroffen uitsluitend een door de bewoners verwacht tekort aan parkeergelegenheid bij realisering van het plan. Na de bewoners in de gelegenheid te hebben gesteld hun bezwaren mondeling toe-te lichten, heeft ons college de bereidheid uitgesproken aanvullende parkeerruimte te creëren als mocht biijken dat behoefte bestaat aan uit- breiding van het aantal parkeerplaatsen; een dergelijke aanvulling kan binnen het plangebied worden verwezenlijkt en zal door het aanbrengen van aangepaste beplantingen niet storend behoeven te zijn. Voorts hebben wij medegedeeld dat voor het laatste (noordwestelijke) gedeelte van de Von Brucken Focklaan een parkeerverbod zal worden vastgesteld, welk verbod niet zal gelden voor de bewoners en hun bezoekers. Hierop hebben de bewoners bij brief van 10 decenber 1977 verklaard hun bezwaren in te trekken. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor tot vaststel- ling van het bestemmingsplan te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. v.d. Hoek. W.H.D.Quarles van Ufford. -1|

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 39