4e afd. 26 januari 1978 10 HOOFDSTUK II - BESTEMHINGEN EN GEBRUIK. Artikel 6. Woondoeleinden (X). 1. De gronden met de bestemming woondoeleinden zijn bestend voor: awoonhuizen voor bejaarden, onvolledige gezinnen en/of alleen- staanden; b. met de bestemning verband houdende bouwv;erken, geen gebouwen zijnde, alsmede voor tuinen, voorzover deze gronden niet worden bebouwd. 2. De woonhuizen moeten in gestapelde bouwvorm worden gebouwd. 3. De ingevolge lid 1 toelaatbare bouv/werken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de op de kaart en de hierna geqeven aanwijzingen: a. de woonhuizen moeten aaneen worden gebouwd; b. de woonhuizen mogen in de erfscheiding worden gebouwd; c. de voorgevelbreedte van een woonhuis moet tenminste 6.00 m bedra- gen; d. de inhoud van een woonhuis moet tenminste 175 m3 bedragen en maq ten hoogste 320 m3 zijn. Artikel 7. Tuin (T). 1. De gronden met de bestemming tuin zijn bestemd voor tuinen met de bijbehorende verhardingen. 2. Op en boven de in lid 1 bedoelde gronden mogen uitsluitend met de be- stemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden qe- bouwd. Artikel 8. Gebruik van onbebouwde gronden en van bouwwerken. 1. Het is verboden, de onbebouwde gronden of de bouwwerken binnen net plangebied te gebruiken op een andere wijze of voor een ander doel dan bnjkens de bestemmingen en voorschriften kennelijk toelaatbaar is of is aan te merken als een normaal bestanddeel van dat kennelijk toe- laatbare gebruik. Dit verbod geldt niet indien en voorzover het in strijd is met een wet, een algemene maatreqel van bestuur of een nrovinciale verorde- m ng 2. Ten aanzien van onbebouwde gronden v;ordt onder verboden qebruik in leder geval verstaan: a. de opslag van bagger- en grondspecie; b. de opslag van vaten, kisten, al dan niet voor gebruik geschikte werktuigen en machines of onderdelen daarvan, oude en nieuwe bouw- materialen, afval, puin, zand, grind en brandstoffen; copslag van al dan niet voor gebruik geschikte vervoermiddelen of onderdelen daarvan; d. de plaatsing van toer- en sta-caravanstentnuisjes en soortqe- njke verblijfsmiddelen, K

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 43