2e afd. 26 januari 1978 15 UITBREIDING HOOGSPANNINGSKABELNET LEIDSEVAARTWEG Heemstede, 28 december 1977. Aan de Raad, Bij besluit van uw raad d.d.27 januari 1977, nr. 25, is een krediet van f 21.900,-- beschikbaar gesteld voor uitbreiding van het laag- spanningskabelnet, alsmede een krediet van f 11.200,-- voor uitbrei- ding van het hoogspanningskabelnet tussen de H.S.-ruimten Eykmanlaan en Roemer Visscherplein. De uitbreiding van het L.S.-kabelnet heeft plaatsgevonden door middel van een voedingskabel vanuit de H.S.-ruimte aan de Eykmanlaan, via een zinker door de Leidsevaart, naar een nieuw geplaatst sectiekastje langs de Leidsevaartweg. Zoals in ons voorstel van 27 januari 1977 is vermeld,Iigt het in de bedoeling om een koppeling tot stand te brengen tussen bovengenoemde H.S.-ruimten. Uit efficiency-oogpunt is tegelijk met de uitbreiding van het L.S.- kabelnet, de voedingskabel voor uitbreiding van het H.S.-kabelnet gelegd tussen de H.S.-ruimte Eykmanlaan en Leidsevaartweg. Hiervoor was het in de aanhef vermelde krediet van f 11.200,-- be- stemd. 0m de uitbreiding van het H.S.-kabelnet thans geheel te realiseren, is eee krediet benodigd van f 57.000, Voor dit bedrag kan de door- trekking van de voedingskabel tot de H.S.-ruimte Roemer Visscherplein plaatsvinden. Hierdoor wordt de elektriciteitsvoorziening in de wijk, ten westen van het N.S.-station, veilig gesteld. Een gespecificeerde raming van de kosten ligt voor u bij de stukken ter inzage. Wij stellen u voor het benodigde bedrag van f 57.000,--, door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit, aan ons ter beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester A.Buiter I.s. G.J.Willemse I.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 55