krachtens artikel D 5 toekorr.ende aantal dagen, tenzij op een desbetreffend verzoek van de ambtenaar uitdrukkelijk anders is beslist. XIV Artikel E 2, 4e 1idwordt herschreven ais volgt: Indien en voor zolang de ambtenaar voor ten hoogste 55% vanzijn normale werktijd wegens ziekte verhinderd is zijn betrekking te vervullen, geniet hij ook na het verstrijken van de in de leden 1 en 2 genoemde termijnen, gedurende deze verhindering de volie bezoldiging. Deze verhindering wordt voor het vaststellen van de ir. de leden 1 en 2 genoemde termijnen buiten beschouwing gelaten XV Aan artikel E 10 wordt toegevoegd een derde en vierde iid, luiden- de: 3. De ambtenaar die onderworpen is geweest aan een geneeskundig onderzoek als bedoeld in artikel E 9, lid 1, 2 of 3, kan, onver- minderd de mogelijkheid van toepassing van artikei E 11 - indien in verband met de lichamelijke of psychische toestand het belang van de ambtenaar dit naar het oordeel van de door burgemeester en wethouders aangewezen geneeskundige wenselijk maakt - tijde- lijk met ".ndere werkzaanheden worden belast. Het bepaalde in ar- tikel E 6 i^ van overeenkomstige toepassing. 4. Redurende de tijd dat de ambtenaar met werkzaamheden als bedoeld in het vorige lid is beiast en deze werkzaamheden ten minste45% van de voor'de ambtenaar in zijn oorspronkelijke betrekking gel- dende werktijd vergen, geniet hij de volle aan vorenbedoelde be- trekking verbonden bezoldiging. Opschorting als bedoeld in artikel E 2, lid 4, vindt niet piaats. XVI In artikel E 13, 2e lid, wordt op de vierde regel tussen de woorden "wordt" en "hij" tussen gedachtenstreepjes de volgende zin ingevoegd: indien en voor zover hij niet als herplaatsbaar verklaarde ambte- naar is herplaatst in een betrekking ais bedoeld in artikel K 2, tweede lid van de Algemene burgerlijke pensioenwet- XVII In artikel E 13, 5e lid, wordt het laatstejedeelte van de tweede volzin aanvangende met "met dien verstande dat1' herschreven als volgt: "met dien verstande dat de daarin genoemde termijnen waarin zij^be- zoldiging ontvangt, aanvangen op de dag na die van de bevalling". XVIII In artikel E 13, lOe lid, wordt regel na het woord "eerste" een woorden "tweede en vijfde lid". in de tweede alinea op de tweede komma geplaatst en toegevoegd de XIX Artikel E 17, 2e lid, wordt herschreven als volgt: De ambtenaar die een betrekking in dienst van de gemeente bekleedt, waarvan de arbeidsduur tenminste 3/5 deel bedraagt van de voor een soortgelijke betrekking normaliter vastgestelde arbeidsduur, is verplicht aan de in lid 1 bedoelde voorziening deel te nemen. Ind en daartoe naar hun oordeel aanleiding bestaat, kunnen Burgemeester eri Wethouders een betrekkinq, die niet voldoet aan het gestelde in dit -4- 25 mei 1978 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 18