4e afd. 25 mei 1978 66 le WIJZIGING BRANDBEVEILIGINGSVERORDENING De Raad van de qemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 9 mei 1978; gelet op artikel 174bis van de gemeentewet; BESLUIT vast te stellen de volgende verordening tot wijziging van de Brand- beveiligingsverordening en de daarbij behorende tabellen: Artikel I In de Brandbeveiligingsverordening worden de volgende wijzigingen aangebracht: 1. In artikel 2, eerste lid, worden de begripsomschrijvingen van"gas- afvoerkanaalen "rookkanaal" respectievelijk gelezen als volgt: a. gasafvoerkanaaleen van een bouwwerk deel uitmakend kanaal bestemd voor de afvoer van verbrandingsgasseg van uitsluitend gasvormige brandstoffen; e. rookkanaaleen van een bouwwerk deel uitmakend kanaalbestemd voor de afvoer van verbrandinqsgassen, van zowel vaste, vloei- bare als gasvormige brandstoffen 2. Aan'artikel 2, eerstë lid, wordt de volgende begripsomschrijving toegevoegd: f. vluchtweg: een weg, bestemd om de in een ruimte in een inrich- ting aanwezige personen in geval van brand gelegenheid te geven vanuit die ruimte op een veilige wijze een veilige plaats te berei ken 3. In artikel 3 wordt de eerste zin van het eerste lid qelezen als volgt: Aan een verqunninc ingevolge deze verordening of aan een onthef- fing van bepalingen van deze verordening kunnen buraemeester en wethouders voorwaarden verbinden. 4. Na artik.el 3 wordt een nieuw artikel ingevoegd, luidende: ARTIKEL 3a. Het wijzigen en intrekken van vergunningen en onthef- fingen. 1. Surgemeester en wethouders kunnen bij een met redenen omkleed besluit, hetzij eigener beweging, hetzij op verzoek van de hou- der van een in artikel 3 bedoelde vergunning of ontheffing: a. aan een verleende vergunning of ontheffing alsnog voorwaarden verbinden of aan een onder voorwaarden verleende vergunning of ontheffing nieuwe voorwaarden toevoegen^ b. een vergunning of ontheffing wijzigen of intrekken.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 24