2e afd. 25 mei 1978 62 4e WIJZIGING VERPLAATSINGSKOSTENVERORDENING De Raad der (lemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van het Centraal Bureau inzake gemeenschaopelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden d.d.23 maart 1978, nr. 1999; BESLUIT: I. de Verplaatsingskostenverordening, vastgesteld bij zijn besluit van 29 mei 1969, nr. 57, sedert gewijzigd, te wijzigen als vc'îgt: a. In artikel 1 worden aan de opscmming van definities toegevoegd de onderdelen i en j, luidende als volgt: i. wezenlijke onderbreking: een onderbreking, welke langer dan twee maanden heeft geduurd; j. eerste indiensttreding: indiensttreding bij de gemeente.waa aan niet of slechts met een wezenlijke onderbreking een be- trekking, waaraan het ambtenaarschap in de zin van de Alge- mene burgerlijke pensioenwet was verbonden, is voorafgegaa.n. b. In artikel 3, le lid, wordt de punt aan het eind vervanqen door een komma en wordt toeaevoegd de zinsnede "met dien verstande, dat in geval van eerste indiensttreding slechts een verhuiskos- tenvergoeding kan worden verleend qelijk aan de helft van die, welke zou worden verleend als er geen sprake was van eerste in- diensttreding. c. In artikel 5, 2e lid, onder a, wordt de eerste volzin na het woord "jaarbedrag" geschrapt en wordt toeqevoegd de volzin: "van het maximum van salarisschaal 57 van bijlage A I van het Bezoldigingsbesluit Burgerlijke Rijksambtenaren 1948 en niet meer bedraaqt dan 12 procent van het jaarbedrag van het maxi- mum van de salarisschaal 150 van genoemde bijlage, welke jaar- bedragen dienen te worden vermeerderd met het percentage van de vakantie-toelage." 3

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 7