2e afd. 31 augustus 1978 103 WIJZIGING GEBOUWEN BEGRAAFPLAATS Heemstede, 15 augustus 1978. Aan de Raad, In het beleidsplan is onder numaer 1.50.01 als doelstelling opgenomen: "Regelmatige toetsing en zo nodig aanpassing van de huisvesting Voor het bergen van de grafdeifmachine zai de schaft- en stal1ingsruim- te op de algemene begraafplaats worden uitgebreid. Hiervoor is door uw raad reeds een krediét van f 25.075, beschikbaar gesteld bij besluit van 24 juni 1976, nr. 85. Aanvankelijk was het de bedoeling aan de aula een kantoorruimte te bou- wen. Deze ruimte is nodig om, naast het verrichten van kantoor- en ar- chiefwerkzaamhedende nodige inlichtingen aan het publiek te kunnenver- schaffen. Uit welstandsoverwegingen is deze kantoorruimte thans gepiand aan de schaft- en stallingsruimte. Beide uitbreidingen zullen van een kap worden voorzien, waardoor een aan- passing aan de bestaande bebouwing wordt verkregen. Het is voorts gewenst dat naast het aulagebouw de schaft- en stallings- ruimte eveneens wordt voorzien van centrale verwarming. In de schaftruimte is momenteel een gasgeveikachel aanwezig, doch deze voldoet niet en uitbreiding op deze wijze is niet aan te bevelen. Ook in de stallingsruimte is enige warmte gewenst om de eerder genoemde grafdelfmachine bedrijfsklaar te houden. Tensiotte kunnen in deze ruimte, tijdens de vorstperfoden, werkzaamhe- den worden verricht. Beide voorzieningen, het aanbouwen van een kantoor en het aanbrengen var een centrale verwarmingsinstallatie, worden begroot op 104.700, Reeds lang bestaan er plannen om het aulagebouw te renoveren en te moder niseren. Bij de besteding van een extra rijksuitkering, ter bevordering van de werkgelegenheid, in 1076 is hiermede reeds rekening gehouden. De plannen tot verbetering bestaan uit: 1. Het renoveren van de toiletakkcmmodatie en de keuken f 58.000, De toiletten en de keukeninrichting zijn verouderd. Daarnaast zal een kleedruimte worden gemaakt voor een geestelijke. - 1

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 55