4e afd. 82 Heemstede, 28 juni 1978. Aan de Raad, Na het vertrek van secretarie-afdelinc;en en de openbare leeszaal en bibliotheek is het gebouw "De Meerihorst" aan de Van Merlenlaan thans vrij intensief in gebruik bij het Muziekcentrum Zuid-Kennemerland, de Stichtinq Peuterspeeiqroep Heemstede, de Vereniqinq Oud Heemstede- Bennebroek, de afdeling Heemstede van de Ned.Bond van Plattelands- vrouwen en een drietal kunstenaars. Aangezien destijds verwacht werd, dat binnen redelijke tijd een ver- bouwing tot sociaal-cuitureel centrum zou kunnen piaatsvinden, is aan het gebouw niets meer qedaan. Nu inmiddeis qesteld kan worden, dat een verbouwinq noq geruime tijd op zich zal laten wachten, is het gewenst enkele hoognodiqe voorzie- ningen te treffen om de huidiqe onverzorgde toestand van het gebouw enigszins te verbeteren. Een door hct qemeentelijk technisch bedrijf opgemaakte kostenbegroting omvat hec opknappen van de bij het Muziekcentrum in gebruik zijnde lokalen door schilderen en behanqen, het aanbrenqen van vitrage, over- gordijnen en vloerbedekking, alsmede het herstellen van de bepleiste- ring in ganqen, trappenhuis en overloop. In totaal is met deze voor- zieningen een bedrag van f 17.000,gemoeid. Overeenkomstig uw verlangen tot het vaststellen van kostendekkende ge- bruiksvergoedinqenzulien de jaarlijkse lasten van eerstqenoemde voor- zieningen bij het Muziekcentrum en van de voorzieningen aan gangen, trap- penhuis en overloop bij alle gebruikers in rekening worden qebracht. In verband hiermede is bij de stukken voorts een overzicht gevoeqd van de voor 1978 voor het gebouw geraamde kosten en van de berekende qe- bruiksvergoedingen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een krediet van f 17.000,-- beschikbaar te stellen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H.van den Hoek W.H.D.Quarles van Ufford

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 5