4e afd. Heemstede, 1 augustus 1978. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging "Racing Club Heemstede" heeft ons gevraagd te bevorderen dat het sportparkrestaurant aan die vereniging in eigendom wordt overgedragen. Na ampel overleg met het bestuur van R.C.H. hebben wij 1n overeenstemming met het oordeel van het bestuur van de Heemsteedse Sportstichting besloten de gevraagde medewerking te verlenen, zulks met dien verstande dat: 1. de ondergrcnd van het restaurant in erfpacht wordt uitgegeven voor de tijd van 50 jaren en tegen een canon van f 10,-- per jaar; 2. het restaurant wordt verkocht voor de prijs van 31.500,-- (zijnde het bedrag dat ingevolge uw besluit van 25 augustus 1977, nr. 97, is besteed voor de aanleg van een centrale-verwarmingsinstallatie in het gebouw) en onder de volgende bijzondere voorwaarden: a. de koopsom zal worden voldaan in vier jaarlijkse termijnen van f 7.875, b. de koopster zal het restaurant voor zover mogelijk en in overlegmet ons college opensteilen ten behoeve van bijeenkomsten van in deze ge- meente gevestigde bejaarder.sociëteiten, vergaderingen van andere al- hier gevestigde verenigingen, sportdagen van scholen en overige door plaatselijke verenigingen, instellingen e.d. te organiseren aktivi- teiten op sportgebied en sociaal-cultureel terrein; c. bij het einde van het erfpachtsrecht (na het verstrijken van genoem- de termijn en ook bij opheffing van de vereniging) zal de gemeente voor de opstallen een prijs betalen gelijk aan de boekwaarde ervan, zoals deze blijkt uit de laatste jaarrekening van de vereniging, op- gemaakt door een door ons college aanvaarde deskundige; daarbij zai terzake van de koopsom en van verbeteringen etc. welke niet het ge- wone onderhoud betreffen, worden uitgegaan van een a.schrijvings^ei mijn van 10 jaren; d. R.C.H. zal met ingang van 1 juli 1978 voor het sportparkrestaurant geen huur meer verschuldigd zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 7