4e afd. 28 september 1978 110 - 18 - f. Hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord- Holland Bij brief d.d. 13 maart 1978 heeft de Hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland medegedeeld dat het ontwerp- bestemmingsplan geen aanleiding heeft gegeven tot het maken van opmer- ki ngen. g. N.V. Nederlandse Gasunie. Bij brief d.d. 15 februari 1978 is namens de N.V. Nederlandse Gasunie medegedeeld dat bij het ontwerp-bestemmingsplan geen belangen van de N.V. Nederlandse Gasunie zijn betrokken. h. Hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie Noord-Honand. Bij brief d.d. 30 januari 1978 is door de plaatsvervangend Hoofdinge- nieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie Noord-Holland be- richt dat het ontwerp-bestemmingsplan geen aanleiding heeft gegeven tot het maken van opmerkingen. i. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken. Bij brief d.d. 13 januari 1978 heeft de adjunct-secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken bericht dat bij het ontwerp-bestemmingsplan niet rechtstreeks zakelijke belangen zijn betrok- ken, zodat er geen redenen waren tot het maken van opmerkingen. j. Stichting orgaar voor overleg en advies in de provincie Noord-Holland. Bij brief d.d. 8 februari 1973 heeft de directeur van de Stichting orgaan voor overleg en advies in de provincie Noord-Holland medegedeeld dat het ontwerp-bestemmingsplan geen aanleiding heeft gegeven tot het maken van opmerkingen. k. Stichtinq Natuur en Hilieu. Bij brief d.d. 23 december 1977 is namens de Stichting Natuur en Milieu bericht dat het ontwerp-bestemmingsplan geen aanleiding heeft gegeven tot het maken van opmerkingen. 1. Subcommissie voor de Gemeentelijke Plannen. Bij brief d.d. 13 juni 1978 is namens de Subcommissie voor de Gemeente-

Raadsnotulen Heemstede | 1978 | | pagina 18